Transport kontenerów, ponadgabarytowy - Oferta

Co możesz nam zlecić?

Zobacz, co możemy Ci zaoferować

Oferujemy Państwu wszelki transport ponadgabarytowych ciężkich obiektów. Nasza praca skupia się głównie wokół przewozu kilku rodzajów obiektów. Kontenery biurowe służą jako mobilne czy tymczasowe biura lub centra obsługi klientów. Oczywistym problemem w wypadku takich kontenerów jest ich transport. Rozwiązaniem jest HDS. Sprosta on transportowi kontenerów o różnej masie i wymiarach. Dzięki temu prostemu sposobowi, będą Państwo mogli korzystać z wszelkich zalet, jakie gwarantują kontenery biurowe. Przetransportujemy je w sposób sprawny i szybki. Skorzystaj z wiedzy i umiejętności naszych pracowników.

Równie wymagający jest transport ponadgabarytowych kręgów betonowych i rusztowań. Również w tym wypadku zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług HDS nie tylko na terenie miasta Poznań. Zapewniamy, że Państwa nie zawiedziemy. Nasze doświadczenie oraz rozwinięta flota i technologia JK Transport pozwala też na transport szamb betonowych.

Są to jedne z głównych ładunków wymagających skorzystania z dźwigu HDS, lecz nie jedyne. Za pomocą hydraulicznego dźwigu samochodowego przewieźć można ogrodzenia, materiały budowlane, pawilony handlowe, wiaty, kioski oraz jachty. Podkreślić należy, że jesteśmy otwarci na każdą współpracę z klientem. Zachęcamy do kontaktu i szczegółowego omówienia zlecenia. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, więc nie mówimy z góry, że nie podejmujemy się jakiegoś typu usługi. Wysłuchamy Państwa i podejmiemy rzucone nam wyzwanie. W taki sposób rozwija się nasza firma i jest gotowa świadczyć Państwu usługi najwyższej jakości. Nieważne czy wymagają od nas Państwo transportu rusztowań, kręgów betonowych materiałów budowlanych, kontenerów biurowych czy betonowych szamb – jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.
Zachęcamy do kontaktu z nami!

Przewozimy m. in.:

Kontenery betonowe 10-cio i 20-to stopowe, kręgi betonowe, zbiorniki, szamba, rusztowania.

Profesjonalny transport kontenerów betonowych 10-cio i 20-to stopowych
pojazdami ciężarowymi o załadunku dźwigami HDS

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Załadunek HDS

Przewozimy kontenery betonowe 10-cio i 20-to stopowe.

powiększ

Doświadczony zespół

Jest gwarancją Państwa zadowolenia.

powiększ

Rzetelnie i na czas

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów.

powiększ

Załadunek i transport

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę.

powiększ

Nasi Partnerzy