Firma transportowa - JK Transport

Poznaj nas lepiej

O naszej firmie

Działalność naszej firmy transportowej skupia się na transporcie ciężkim pojazdami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi hydrauliczne. Siedziba JK Transport mieści się w Zabrzu, a w Czerwonaku pod Poznaniem posiadamy nasze wielkopolskie biuro.

Oferujemy wszelkie usługi transportowe związane z dźwigami hydraulicznymi: transport maszyn, ładunków o dużym ciężarze oraz wynajem dźwigów. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia usługi i dopasowania jej do Państwa potrzeb. Jeśli poszukują Państwo firmy, która zajmie się ładunkami ważącymi tony, niedającymi się przenieść ludzkimi rękoma – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy profesjonalistami zajmującymi się transportem ciężkim, transportem gabarytowym, transportem maszyn i podobnymi usługami od lat. Nieustannie doskonalimy nasz sprzęt oraz umiejętności naszych pracowników. Przy pomocy dźwigów hydraulicznych przewieziemy dla Państwa kontenery, rusztowania, kręgi betonowe, materiały budowlane i wiele innych ładunków wymagających transportu gabarytowego. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów, więc nie zamykamy się na Państwa propozycje. Jeśli jest coś, co wymagałoby skorzystania z naszych usług transportu ciężarowego HDS, a nie znaleźliście tego Państwo na naszej stronie, prosimy o kontakt. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, co do tego, czy warto skorzystać z naszych usług. Postaramy się sprostać każdemu stawianemu przed naszą wykwalifikowaną kadrą wyzwaniu. Profesjonalizm oraz bezpieczeństwo to podstawa transportu ciężkiego. Powierzając swój ładunek naszej firmie transportowej, klient ma pewność oddania go w dobre ręce. Zabezpieczymy go w sposób gwarantujący nienaruszalność podczas przewozu. Zaufajcie Państwo naszym ekspertom w zakresie usług transportowych.

Oddział Wielkopolski:
JK TRANSPORT Sp.zoo S.K.
ul. Gdyńska 139
62-004 Czerwonak pod Poznaniem

Tel. 616 39 08 17
Mob. 506 149 587
E-mail: biuro@j-k-transport.eu
Centrala:
JK TRANSPORT Sp.zoo S.K.
ul. Szybowa 2
41-808 Zabrze

Tel. 616 39 08 17
Mob. 506 149 587
E-mail: biuro@j-k-transport.eu

Jak pracujemy?

transport z załadunkiem hds Poznań
transport ciężki Poznań
transport ciężarowy Poznań
transport gabarytowy Poznań

Nasi Partnerzy

współpraca usług HDS